KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11389347
*
nr 1138 9347
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, otydligt signerad, 24x30
Utrop:
400 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 oktober 2017
kl 19:34:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/10 19:19:17
1
250 kr
23/10 19:19:53
2
300 kr
23/10 19:20:47
3
350 kr
23/10 19:22:49
3
450 kr
23/10 19:23:09
1
500 kr
23/10 19:24:07
3
700 kr
23/10 19:27:34
3
800 kr
23/10 19:28:12
2
700 kr
23/10 19:28:12
3
800 kr (Budbetjänt)
23/10 19:28:21
2
900 kr
23/10 19:29:08
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar otydligt signerad
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
7151 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:06
-
7149 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:05
-
6343 Oljemålningar
2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:52
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1138 9347
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, otydligt signerad, 24x30
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 23 oktober 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/10 19:19:17 | 1 | 250 kr |
| 23/10 19:19:53 | 2 | 300 kr |
| 23/10 19:20:47 | 3 | 350 kr |
| 23/10 19:22:49 | 3 | 450 kr |
| 23/10 19:23:09 | 1 | 500 kr |
| 23/10 19:24:07 | 3 | 700 kr |
| 23/10 19:27:34 | 3 | 800 kr |
| 23/10 19:28:12 | 2 | 700 kr |
| 23/10 19:28:12 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
| 23/10 19:28:21 | 2 | 900 kr |
| 23/10 19:29:08 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar otydligt signerad
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06 -
7151 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:06 -
7149 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:05
-
6343 Oljemålningar
2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:52



